MÖBLER / Bord / Spelbord 8192308
nr 819 2308
Spelbord
1880-tal, med marker, längd: 90, djup: 45, höjd: 78
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 april 2013
kl 20:45:56
350 kr
500 kr
450 kr